Receptes

Čia sēklu eļļa

Čia-valriekstu-diļļu vinegrets (salātu mērce)

Šī svaigā aromātiskā un veselīgā salātu mērce ir pagatavota no čia sēklām, valriekstiem un dillēm, kas piešķir tai neatvairāmi gardu garšu. Lielisks papildinājums jebkuriem salātiem vai dārzeņu ēdienam !
5 min
4 porcijas
Skatīt
Čia sēklas

Sēklu putra / sejas maska

Čia sejas maskas pilnvērtīgi nodrošina ādu ar omega-3, kas palīdz to barot un mitrināt. Tā ir viegli pagatavojama, un nepieciešamas tikai dažas sastāvdaļas.
20 min
2 porcijas
Skatīt
Čia sēklas

Zaļais antioksidantu pudiņš

Saņemiet antioksidantu dienas devu ar zaļo čia sēklu pudiņu. Šī gardā un veselīgā attīrošā pudiņa sastāvā ir matcha zaļā tēja un superproduktu maisījums, kas nodrošina nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas.
15-30
4 porcijas
Skatīt
Čia sēklas

Čia “Kaviārs”

Čia “Kaviārs” vegāniskā un veselīgā alternatīva tradicionālajam kaviāram iepriecinās jūsu garšas kārpiņas.
30 min
4 porcijas
Skatīt
Sezama sēklas

Kartupeļi sezamā

Perfekta kraukšķīgā sezama un krēmīgo kartupeļu kombinācija noteikti kļūs par iecienītu jūsu virtuvē. Iesakām izbaudīt šo recepti jau šodien !
30 min
4 porcijas
Skatīt
Čia sēklas

Žāvētu augļu konfektes ar čia sēklām

Veselīgs gardums no žāvētiem augļiem un čia sēklām. Augļu konfektes kas pagatavotas no čia, auzu un ogu maisījuma, ir ātri pagatavojamas un garšas pilnas.
20 min
4 porcijas
Skatīt
Čia sēklas

Augļi šokolādē ar čia sēklām

Palutiniet savas garšas kārpiņas ar mūsu gardo uzkodu. Augļi kas ir mērcēti šokolādē un pārklāti ar čia sēklām ir lielisks kārums. Šī apburošā kombinācija pārsteigs un ļaus izbaudīt šo ļoti vienkāršo bet baudpilno uzkodu.
10 min
4 porcijas
Skatīt
Kvinoja

Kvinojas maize

Kvinojas maizes ir maigs,kraukšķīgs olbaltumvielu avots, maizes sastāv no kvinojas, pilngraudu kviešiem un dažādām sēklām. Kvinojas maize ir pagatavota tikai no dabīgām sastāvdaļām, un tas ir garšīgs veids, kā uzņemt nepieciešamo šķiedrvielu devu dienā.
30 min
1 porcija
Skatīt
Kvinoja

Kvinojas-dārzeņu plovs

Tradicionālā vegāna maltītes pamatā ir kvinojas dārzeņu plovs. Kvinoja dārzeņu plovs ir lielisks ēdiens kas vienlaikus nodrošinās organismu ar barojošām augu izcelsmes olbaltumvielām un pārsteigs ar garšas dažādību.
10 - 15 min
4 porcijas
Skatīt
Sezama sēklas

Sezama proteīnu uzkoda

Sezama proteīna recepte ir ideāla uzkoda kas ir piemērota ceļošanai vai piknikam, kā arī barojošs un kraukšķīgs papildinājums jebkurai maltītei.
20 min
2 porcijas
Skatīt